Home » Czarter żaglówek na Mazurach

Czarter Żaglówek na Mazurach - Sailing & Yachting - Nasza firma Sailing & Yachting posiada szeroką ofertę jachtów oraz łodzi motorowych, Mazury to przed wszystkim piękne jeziora, na których można z powodzeniem pożeglować jednocześnie wypocząć i zrelaksować się. Na miejscu w Giżycku w porcie EkoMarina czekają na Państwa nie lada atrakcje. Nie posiadają Państwo patentu sternika? Nie ma problemu zapewnimy osobę która profesjonalnie pokieruje jachtem.Jacht żaglowy to jednostka pływająca wykorzystywana do celów turystyczno-sportowych, której jedynym lub głównym napędem są żagle. Często posiada pomocniczy silnik. Kupując pierwszą naszą jednostkę, nie myśleliśmy o wynajmowaniu jachtów. Wyposażyliśmy ją tak, żeby nie brakowało nam niczego podczas pierwszego rejsu. Musiała ona spełnić oczekiwania nasze, dzieci i przyjaciół, którzy popłynęli z nami. Po tak spędzonym urlopie postanowiliśmy stworzyć firmę, która będzie czarterować jachty i pozwalać innym na niezapomniane przeżycia podczas żeglowania. Kupiliśmy kolejne, piękne łodzie i sami zadbaliśmy o ich luksusowe wyposażenie. Rozpoczęliśmy naszą przygodę w Giżycku, w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich. Obszar ten jest bogaty w zbiorniki wodne, które umożliwiają aktywny wypoczynek. Można tutaj korzystać ze specjalnie przygotowanych kąpielisk, wędkować w spokojnych miejscach, albo zacząć żeglować.

Mazury to niezwykłe miejsce

Jeśli interesują Cię czartery żaglówek to zapraszamy do portu EkoMarina w Giżycku, znajdziesz tutaj szeroki wybór jachtów żaglowych czy łodzi motorowych gotowych do odcumowania.Zapraszamy do raju dla miłośników wędkarstwa, żeglarstwa, wspinaczek, jazdy rowerowej i podziwiania piękna przyrody. Tak olbrzymiej krainy, umożliwiającej uprawianie turystyki wodnej, a równocześnie tak urozmaiconej i nadal dzikiej przyrody, nie ma żaden europejski kraj. Zachęcamy do odkrywania ciekawych miejsc na Mazurach przy bezwzględnym szanowaniu przyrody, by mogła zachwycać nie tylko nas, ale i kolejne pokolenia. Nasza firma udostępnia jachty żaglowe wszystkim, którzy pragną nauczyć się żeglowania, ale również tym, którzy chcą swoje umiejętności doszlifowywać. Oferujemy czarter jachtów i żaglówek luksusowo wyposażonych i przygotowanych do wypłynięcia na jezioro. Jeśli nie posiadają Państwo uprawnień żeglarskich na wyprawę po jeziorze może popłynąć z Państwem nasz sternik. Jesteśmy przekonani, że pierwszy wypad „na żagle” pozostanie wszystkim na długo w pamięci, a w przyszłości chętnie będą Państwo do nas wracali. Sami lubujemy się w żeglarstwie, więc wiemy jak spełniać oczekiwania Klientów. Robimy wszystko, abyście czuli się Państwo zadowoleni już po kilku minutach pływania na jeziorze.

Czarter żaglówek w krainie wielkich jezior Mazurskich

Zawsze przygotowujemy jacht w taki sposób, aby był w pełni gotowy do rejsu. Z nami odkryjecie, że czarter jachtów to najlepszy sposób na aktywne zwiedzanie mazurskich jezior. Każdą jednostkę pływającą przed wyprawą dokładnie sprawdzamy pod kątem technicznym i czyścimy każdy jego kąt. Wszystkie nasze łodzie są nowoczesne, zapewniają Tobie i załodze maksymalny komfort oraz bezpieczeństwo.

Dbamy o to, żebyście chcieli Państwo do nas często powracać. Poniżej mogą Państwo zobaczyć listę jachtów żaglowych dostępnych do wynajmu:

ANTILA 33


czytaj więcej…

DELPHIA 34


czytaj więcej…

ANTILA 27


czytaj więcej…

VECTOR 33.3


czytaj więcej…