Home » Czarter jachtów motorowych na Mazurach
Czarter Jachtów Motorowych - Evita Jacht - Sailing&Yachting

Wielkie Jeziora Mazurskie zaliczają się do najatrakcyjniejszych turystycznie regionów Polski. To właśnie tutaj natura ukazuje swoje największe bogactwo, do którego zaliczyć można wodę, wspaniałą roślinność i dziką zwierzynę. Rokrocznie przybywa tutaj mnóstwo osób, które chcą odpocząć od codzienności. Spędzanie tam czasu wśród piękna przyrody jest nieocenione. Województwo Warmińsko-Mazurskie jest największym w Polsce pod względem ilości akwenów wewnątrz lądu połączonych licznymi kanałami i rzekami. Szlak ten, patrząc od centralnej Polski, zaczyna się w Ruciane-Nida lub Piszu, a kończy na północnym wschodzie w miejscowości Węgorzewo. Na szlaku tym napotykamy wiele znanych miejscowości turystycznych tj. Mikołajki, Ryn czy Giżycko. Ta ostatnia jest w centralnym miejscu tego szlaku i to właśnie tutaj jest możliwe poznanie piękna jakim jest „Łabędzi szlak” czy Wyspy Kormoranów. Do tegoż powiatu należy ponad 110 jezior wśród nich też Niegocin i Kisajno. Turystyka tam najlepiej i najszybciej się rozwija. Powstają nowe porty, hotele, domki czy pola namiotowe. Na wodzie możemy zaobserwować mnóstwo powiewających żagli, które nadają miły klimat.

Jacht motorowy Nautika - Jeśli szukasz usług takich jak czartery jachtów motorowych to zachęcamy do zapoznania się z naszymi łódkami w porcie EkoMarina.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie każdy posiada uprawnienia do sterowania dużymi jednostkami na akwenach wodnych. Nasza oferta obejmuje czartery jachtów motorowych oraz żaglówek. Wśród wielu wynajmowanych przez nas łodzi znajdą Państwo luksusowo wyposażone jachty, które nadają się nie tylko do pływania bez uprawnień, ale również do komfortowego zamieszkania na ich pokładzie. Dla osób, które chcą poznać lepiej jeziora tego regionu, ale nie posiadają umiejętności żeglarskich mamy dodatkową ofertę – mazurski czarter jachtu ze sternikiem. Taki zestaw jest idealny dla tych, którzy po raz pierwszy stawiają swoje stopy na łodzi. Zapraszamy wszystkich do dokładnego zapoznania się z naszą szeroką ofertą jachtów motorowych i żaglowych, wśród których jest zapewne ten spełniający Państwa wymagania.

Czarter jachtów motorowych

Prócz wynajmu żaglówek, nasza firma oferuje także wynajem łodzi motorowych. W ofercie czarterowej posiadamy jachty motorowe jak: Nautika MC i Nautika 1000. Te piękne łodzie zapewniają niesamowite przeżycia, połączone z wysokim komfortem, który jest obowiązkowym elementem prawdziwego relaksu. Na naszej stronie można zapoznać się ze szczegółową specyfikacją każdego z nich, która zawiera nie tylko parametry i dane techniczne, ale również opis wyposażenia, jakie będzie do Państwa dyspozycji na czas czarteru.

Czarter jachtów motorowych dla osób, które cenią sobie podczas wakacji wygodę, spokój i eleganckie wnętrza, nasze jachty motorowe okażą się doskonałym rozwiązaniem. Pływanie luksusową łodzią po mazurskich jeziorach dostarczy wielu niezapomnianych wrażeń estetycznych i przeniesie Państwa w nowy wymiar relaksu. Ten wciąż jeszcze mało popularny w Polsce rodzaj spędzania urlopu zdaje się być jednak coraz bardziej doceniany. Coraz więcej turystów dostrzega wyjątkowe uroki pływania luksusowym jachtem, czego nie można porównać w zasadzie z żadną inną formą odpoczynku. Wygodne lokum łączy się tu z możliwością przemieszczania się po Krainie Wielkich Jezior, korzystania z kąpieli w miejscach niedostępnych z lądu i cieszenia oka niesamowitymi widokami w jednym.

Zapewniamy, że nawet jeśli nigdy wcześniej nie korzystaliście Państwo z czarteru jachtów na mazurskich jeziorach, już wkrótce stanie się to Waszą ulubioną formą spędzania urlopu, do której z pewnością zechcecie powrócić. Jachty oferowane przez naszą firmę zapewnią bezpieczeństwo i najwyższe standardy, a wszystko to w atrakcyjnej ofercie cenowej.

Wszystkich zainteresowanych taką formą spędzenia czasu wolnego zachęcamy do kontaktu mailowego, telefonicznego, bądź osobistego, w trakcie którego omówimy szczegóły wynajmu jachtu na Mazurach. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie zadawane pytania, a także dołożymy wszelkich starań, by sprostać wszystkim oczekiwaniom i jak najbardziej uprzyjemnić pobyt na jachcie.
Poniżej prezentujemy Państwu listę jachtów motorowych jakie posiadamy w porcie EkoMarina w Giżycku:

Nautika 1000

Jacht Nautika 1000 to łódź spacerowa typu House Boat umożliwiająca czarter i wypoczynek na akwenach Wielkich Jezior Mazurskich.
czytaj więcej

Stillo 30

czytaj więcej

Futura 36

czytaj więcej